Adbud Adrian Hibszer

54-110 Wrocław, Warmińska 20/7

691 395... 073więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ocena: 5.9

WZ

Realizacja budowy domu jednorodzinnego. Budowa przebiegała zgodnie z planem i ustalonym z góry cennikiem. Płatność za etapy budowy zawsze dopiero po odbiorze inwestora. Firma prowadzona przez Pana Adriana Hibszera wywiązała się ze wszystkich zobowiązań. Prace pozytywnie oceniane przez inne ekipy budowlane zajmujące się wykończeniem domu. Polecam szczególnie dla osób chcących zminimalizować swój udział w procesie budowy.

1

5

6
Mariusz

Pan Adrian Hibszer prowadzący firmę Adbud nadzorował budowę domu jednorodzinnego z użytkowym poddaszem w stanie surowym. Budowa stanu surowego trwała od 15 lipca 2014 do 15 października 2014. Budynek został wykonany zgodnie z zatwierdzonym projektem, czasem (w umowie maksymalny termin to 4 miesiące) oraz z góry ustaloną ceną. Pan Adrian okazał się bardzo dobrym organizatorem, niemal codziennie wizytował plac budowy pilnując swoich pracowników i był w stałym kontakcie z inwestorem co znacznie u

1

6

6
Marek Kurzynski

Z dużą przyjemnością udzielam referencji firmie ogólnobudowlanej ADBUD ADRIAN HIBSZER z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Szczęśliwej 21 za staranność, fachowość oraz terminowość wykonywanych prac. Firma ADBUD w latach 2013 - 2014 wykonywała prace wykończeniowe w domu wielorodzinnym. Prowadzone prace obejmowały ocieplenie domu metodą lekką mokrą, wykonanie ocieplenia i zabudowę poddasza płytami kartonowo-gipsowymi, wykonanie instalacji elektrycznej wraz z przyłączem oraz instalacji teletechnicz

1

6

6
Jacek Sokołowski

LIST REFERENCYJNY Miałem przyjemność ponownej współpracy z firmą ADBUD . Tym razem zadaniem była kompleksowa przebudowa mieszkania. Prace zostały wykonane fachowo oraz terminowo. Na szczególną uwagę zasługuje fakt dużego osobistego zaangażowania Pana mgr inż. Adriana Hibszera w cały projekt. Nie do przecenienia jest pomoc w zakupach i transporcie materiałów budowlanych oraz wyposażenia.

1

6

6
Paweł Franka

Techforce Paweł Franka ul. Braci Gierymskich 102/1 51-640 Wrocław, potwierdza, że firma ADBUD Adrian Hibszer w okresie od stycznia 2014 do marca 2014, wykonała prace remontowo- budowlane w restauracji japońskiej Maki Sakata przy ul. Świdnickiej 5 we Wrocławiu. Rekomenduję firmę ADBUD jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonania zadań remontowych i budowlanych. Doświadzczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług.

1

6

6
Bartosz Iwaszczenko

Prace z firmą ADBUD wspominam bardzo dobrze. Panowie wzorowo wykonywali swoją prace przykładali się do niej, i nie odwalali tzw."fuszerki". Są firma której można powierzyć naprawdę trudne zadania i na pewno je wykonają , potrafią wybrnąć swoim doświadczeniem z każdej sytuacji i znaleźć dla danego budynku rozwiązanie które najlepiej się w nim sprawdzi. Panowie byli punktualni ,terminowi,uczciwi,sumienni i dbali o porządek działali zgodnie ze sztuka budownictwa i co ważne nie pijacy.

1

6

6

Zgłoś nadużycie

5

 

Kontakt

54-110 Wrocław,
Warmińska 20/7

691 395... 073więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.adbud.in


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 7:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd